контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ плечового суглоба Київ

МРТ плечового суглоба КиївНайбільш рухомим суглобом людини є плечовий. Ним можна робити обертові і рухові руху практично у всіх напрямках. Не дивно, що при такій рухливості саме цей суглоб частіше за інших опиняється під загрозою вивихів, розтягнень і інших травм. При хворобливих порушеннях руху сьогодні найчастіше призначають МРТ плечового суглоба в Києві. Цей неінвазивний спосіб обстеження по праву вважається найбільш безпечним і інформативним.

МРТ плечового суглоба в Києві дозволяє отримати точне зображення даної області організму, завдяки чому можна точно розпізнати причину болю і поставити діагноз. Болі в плечовому суглобі можуть бути причиною запальних процесів, онкологічних захворювань, травм.

Як правило, МРТ плечового суглоба (Київ) призначається лікарем, якщо це необхідно для точності діагнозу. Пройти магнітно-резонансну томографію в Києві можна в різних медичних установах, в тому числі, й спеціалізованих. Вартість процедури коливається від досліджуваної області, розцінок клініки, додаткових послуг.

МРТ плечового суглоба (Київ) можна пройти в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.

Перш ніж проводити МРТ плечового суглоба (Київ), необхідно встановити, що для цього немає протипоказань. У нас працюють висококваліфіковані фахівці, які знають і враховують всі особливості проведення процедури. Тому Ви можете бути спокійні в питанні безпеки проведення МРТ у нас. Вартість же обстеження в нашому центрі цілком помірна і буде по кишені кожному.

Якщо Вас цікавить надійне і точне МРТ плечового суглоба (Київ), то приїжджайте до нас.