контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ голови

КТ головиВ пошукових системах Інтернету люди часто вживають термін «КТ голови» - це визначення не  правильно використовувати для методу КТ (КТ – МСКТ-мультиспіральна комп'ютерна томографія). Термін «голова» це є загальне поняття, що говорить про цілу область людського організму яка складається з багатьох структур таких як: паренхіма головного мозку, кісткові структури черепа, структури внутрішнього вуха, судини,слинні залози, м’які тканини тощо…

Мультиспіральна комп'ютерна томографія - сучасний діагностичний метод, що дозволяє в мінімальні терміни отримати максимум достовірної інформації про структуру будь-якого органу людського тіла.

Зокрема МСКТ дозволяє оцінити кістки мозкового і лицьового черепа, отримавши пошарове зображення в трьох взаємоперепендикулярних площинах і створити тривимірне зображення (3D), що підвищує точність діагностики і вкрай важливо при плануванні подальшого оперативного і реконструктивного лікування. Детальна візуалізація навіть найдрібніших кісткових структур обличчя, денситометрична оцінка навколишніх м'яких тканин дають цінну інформацію, яка широко використовується щелепно-лицьовими хірургами, оториноларингологами, травматологами, стоматологами, нейрохірургами та іншими фахівцями. На  сьогодні найкращий результат дають тандем ультранового медичного устаткування та досвідчених, висококваліфікованих спеціалістів.

Комп'ютерна томографія головного мозку є першим методом у діагностиці геморагічних порушень у речовині мозку. Швидкість сканування та обробки інформації, чутливість методу є головними перевагами КТ в діагностиці гострих геморагічних інсультів, а також черепно -мозкової травми. МСКТ головного мозку є методом вибору для людей, що мають протипоказання до проведення МРТ (наявність феромагнітних матеріалів  в організмі, электронних імплантів та систем життєзабезпечення, психо - соматичні зміни з руховою активністю, клаустрофобія).

В Києві комп'ютерну томографію та магнітно-резонансну томографію можна провести в "Олександрівському консультативно – діагностичному центрі", де пацієнти мають можливість провести дослідження будь-якого відділу організму та отримати висококваліфіковане заключення. Досвідчені спеціалісти та консультанти нашого центру нададуть допомогу щодо вибору  методу дослідження та підготовки пацієнтів.

Провести КТ голови за доступною ціною  в столиці можна в "Олександрівськом консультативно – діагностичному центрі".

<< Назад