контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Томографія черевної порожнини

Томографія черевної порожниниУшкодження внутрішніх органів дуже складно діагностувати тільки лише за наявними у пацієнта зовнішніми симптомами. Органи черевної порожнини приховані від очей людини. Про те, що з ними відбувається в конкретний момент часу, можна тільки будувати здогади. Для швидкого виявлення захворювань та точної постанови діагнозу в короткі терміни лікарі використовують томографію черевної порожнини. Ця процедура, хоч і коштує недешево, проте дозволяє медичним працівникам вже протягом години виявити небезпечні порушення в життєдіяльності шлунково-кишкового тракту, селезінки, печінки, нирок, наднирників, підшлункової залози і органів сечостатевої системи.

Томографія черевної порожнини - це свого роду рентгенівське сканування тіла людини. Але якщо звичайний офісний сканер відображає на знімку тільки зовнішні показники, то медичний томограф немов переглядає органи зсередини. Томографія черевної порожнини здатна виявити найменші відхилення і пошкодження. Дійсно якісний томограф не пропустить ні найменшої деталі, жодної, навіть самої незначної, зміни в тілі.

Томографія черевної порожнини - процедура абсолютно безболісна. Єдине, що потрібно від пацієнта, за кілька днів до проходження томографії відмовитися від продуктів, що сприяють підвищеному газоутворенню в кишечнику. Для отримання максимально об'єктивної інформації вам доведеться також постаратися протягом певного часу зберігати нерухоме положення.

Томографія черевної порожнини за оптимальною ціною - це те, що може запропонувати Олександрівський консультативно-діагностичний центр.

Якщо томографія черевної порожнини знадобилася вам або комусь із ваших близьких, приходьте до нас. У нас для вас є відмінне устаткування і команда висококваліфікованих фахівців.