контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ внутрішніх органів

МРТ внутрішніх органівДіагностика захворювань внутрішніх органів - непросте завдання навіть для досвідченого лікаря. Часто постановка єдиного вірного діагнозу заводить фахівця в глухий кут через нестачу даних і низьку ефективність традиційних методів діагностики. Єдиним рішенням в такому випадку буде проведення магнітно-резонансної томографії. Цей спосіб виявлення захворювань, найімовірніше, матиме результат. Саме ним найчастіше користуються лікарі, що зіткнулися з нехарактерною, суперечливою або недостатньо інформативною симптоматикою.
МРТ внутрішніх органів допоможе лікарю знайти відповіді на всі свої питання. Цей діагностичний метод в Україні прийшов не так давно, але вже встиг завоювати повагу серед фахівців і популярність серед пацієнтів.
МРТ внутрішніх органів матиме деякі відмінності, в залежності від складності хвороби і особливостей самого обстежуваного органу. У деяких випадках потрібне введення контрастної речовини, в інших не потрібно. В одних ситуаціях пацієнт повинен пройти спеціальну підготовку до процедури, в інших йому досить просто зберігати нерухоме положення. Хоч МРТ внутрішніх органів - процедура досить інформативна, показана вона не всім. Існують деякі протипоказання до МРТ. Ознайомитися з ними можна безпосередньо в клініці, яка здійснює такі процедури. Така інформація також часто викладається на сайтах діагностичних центрів. Якщо протипоказань для пацієнта немає, МРТ внутрішніх органів не завдасть і найменшої шкоди. Нешкідливість і інформативність - це головні плюси МРТ. До мінусів можна віднести тільки досить високу вартість такої процедури.

У нашому діагностичному центрі МРТ внутрішніх органів можна зробити в будь-який день тижня і навіть у святкові дні.

Ми розуміємо всю важливість своєчасної діагностики захворювань, тому працюємо зовсім без вихідних. Звертайтеся в наш центр, якщо потрібна дійсно якісна МРТ внутрішніх органів. Ми гарантуємо затишну сімейну атмосферу і шанобливе ставлення до кожного відвідувача.