контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ органів малого тазу

МРТ органів малого тазуМРТ органів малого тазу застосовується для діагностики захворювань даної зони як у жінок, так і у чоловіків. Точність зображення дозволяє лікарям побачити найдрібніші деталі, що іноді дуже важливо як для постановки самого діагнозу, так і для призначення найбільш коректного лікування.

МРТ органів малого тазу дозволяє оцінити стан таких органів у жінок: матки, яєчників, піхви, сечового міхура, прямої кишки, а також прилеглих тканин. У чоловіків магнітно-резонансна томографія демонструє стан передміхурової залози, текстікул і сім'явивідних проток, сечового міхура, прямої кишки і навколишніх м'яких тканин (у них можна переглядати лімфатичні вузли і кровоносні судини).

Особливо часто цю процедуру призначають при підозрі на злоякісні новоутворення для того, щоб визначити їх точне місце розташування, а також переглянути наявність метастазів. Доцільно призначати МРТ органів малого тазу, коли пацієнта турбують болі неясної етіології, були травми органів даної зони, присутні кров'янисті виділення з піхви або присутня кров в сечі. Порушення розвитку органів, розміщених в малому тазі, також є прямим показанням для проведення магнітно-резонансної томографії.

У нас Ви завжди можете пройти МРТ органів малого тазу за доступною ціною.

МРТ органів малого тазу не викликає больових або яких-небудь інших неприємних відчуттів. Цю процедуру абсолютно спокійно може проходити більшість людей. Не рекомендується проведення МРТ вагітним жінкам в першому триместрі, тим, хто страждає сильною клаустрофобією, а також людям з кардіостимуляторами або іншими сторонніми об'єктами / імплантатами в тілі. Проте можна прийняти заспокійливі препарати або навіть провести процедуру в медикаментозному сні. Доцільність кожної дії повинна бути вирішена разом з Вашим лікарем.

Якщо Вам необхідно МРТ органів малого тазу недорого - звертайтеся в «Олександрівський консультативно-діагностичний центр».