контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ шийного відділу (ціна)

МРТ шийного відділу цінаМожна сказати, що історія МРТ шийного відділу (ціну його потрібно уточнювати у лікаря) почалася в 1946 році, коли був відкритий феномен ядерного магнітного резонансу. Минуло трохи більше 20 років з того часу, коли був зроблений перший у світі знімок МРТ. Сьогодні МРТ стає все більш доступним і популярним діагностичним методом. З його допомогою вчасно визначають безліч хвороб і складають найбільш ефективні плани лікування пацієнтів. Цей діагностичний метод має багато позитивних сторін. Головною його перевагою вважають те, що він не несе променевого навантаження на людину, а значить, він безпечний. Вартість цієї процедури залежить від того, яку частину тіла потрібно обстежити. Ціна МРТ шийного відділу хребта одна з найнижчих серед усіх інших типів МРТ.

МРТ шийного відділу (ціна його залежить від клініки, у якій Ви будете його робити) успішно застосовується в багатьох сучасних медичних областях вже більше двадцяти років. Це процедура дозволяє лікарям досить точно діагностувати складні патології, ступінь захворювання та ефективність призначеного лікування. Часто рішення про хірургічне втручання в наш час приймають тільки після МРТ шийного відділу. Ціна дозволяє кожному скористатися даним діагностичним методом. Проводити процедуру магнітно-резонансної томографії можна неодноразово, при цьому вона не шкодитиме здоров'ю пацієнта. Це ще одна причина, чому МРТ шийного відділу (ціна такої процедури може бути різною) стає таким затребуваним. 

В Олександрівському консультативно-діагностичному центрі можна зробити якісну процедуру МРТ шийного відділу. Ціна прийнятна!

Магнітно-резонансна томографія в Олександрівському центрі робиться за допомогою сучасного обладнання відомої фірми Toshiba.

Записатися на обстеження в центр можна на нашому сайті, або зателефонувавши.