контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ 1.5 Тесла Київ

Магнітно-резонансна томографія є одним з найпоширеніших і високоефективних методів діагностики внутрішніх органів людини. У медицині даний спосіб вважається найшвидшим і інформативним способом отримання всіх необхідних даних про будь-які зміни у структурі та роботі певних органів. Напруженість магнітного поля обладнання для МРТ вимірюється в Тесла. Чим вище показник напруженості, тим більш точні можна отримати результати діагностики. Найоптимальнішим варіантом на сьогоднішній день вважається МРТ 1.5 Тесла (Київ). Таке обладнання відноситься до високопольних томографів. Нерідко виникають такі ситуації, коли для точного діагнозу не вистачає інформації, отриманої за допомогою низкопольного томографа. У такому випадку рекомендується використовувати пристосування для МРТ 1.5 Тесла (Київ).

МРТ 1.5 Тесла Київ

МРТ 1.5 Тесла (Київ) вважається самим універсальним способом, адже таке обладнання дозволяє отримати максимально точну інформацію для діагнозу практично в кожному випадку.

Якщо Вас цікавить МРТ 1.5 Тесла (Київ), то ми рекомендуємо Вам звернутися в «Олександрівський консультативно - діагностичний центр».

У нас можна зробити МРТ 1.5 Тесла (Київ) на високоточному, сучасному і якісному обладнанні. Ми пропонуємо цілком доступні ціни на діагностику, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми гарантуємо точний результат діагностики і нешкідливість для здоров'я апаратного обстеження органів. МРТ 1.5 Тесла (Київ) - це найкраще рішення для медичної діагностики.