контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Комп'ютерна томографія грудної клітини

Комп'ютерна томографія грудної клітиниКомп'ютерна томографія грудної клітини є на сьогоднішній день способом діагностики, який показує найбільш високі показники ефективності та безпеки. Сучасне обладнання, яким оснащені діагностичні центри, дозволяє візуалізувати внутрішні органи, м'які тканини, судини, кісткову структуру грудної клітини. Отримувані апаратом дані перетворюються далі на комп'ютері в знімки з пошаровим відображенням структури досліджуваної зони.

Комп'ютерна томографія грудної клітини дозволяє побачити об'ємні утворення, метастази в лімфатичних вузлах, різні пошкодження і багато іншого. Призначається дане обстеження безпосередньо лікуючим лікарем при підозрі на новоутворення легенів, а також органів середостіння, при абсцесі легенів, плевриті, зміні або збільшенні лімфатичних вузлів і так далі.

Комп'ютерна томографія може бути також призначена перед операцією, у випадках, коли іншими способами обстеження не ефективне. КТ може проводитися з контрастною речовиною або без неї, залежно від рішення лікаря. Вартість же дослідження буде змінюватись в залежності від клініки, використовуваного обладнання.

Професійна комп'ютерна томографія грудної клітини здійснюється щодня в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.

За результатами комп'ютерної томографії грудної клітки можна робити висновок про наявність пошкодження, аномалії розвитку, доброякісних чи злоякісних процесів у цій галузі, встановити наявність запальних процесів.

Записатися на обстеження до нас можна прямо на сайті або по телефону. Приходьте, ми працюємо кожен день і будемо раді допомогти кожному!

Якісна комп'ютерна томографія грудної клітини за помірними цінами виконується нашими фахівцями.