контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ 1.5 Тесла

МРТ 1.5 ТеслаМагнітно-резонансна томографія в усьому світі визнана сьогодні найбільш інформативним діагностичним методом. Так як метод є абсолютно безпечним, то його можна застосовувати так часто, як це необхідно для встановлення точної картини.

Для проведення томографії необхідне магнітне поле, основною величиною якого є напруженість. Прийнятим стандартом на сьогоднішній день є МРТ 1.5 Тесла. Такий високопольний томограф дозволяє обстежити практично будь-які тканини, показує найдрібніші деталі органів і забезпечує максимально високу якість знімків.

Деякі випадки дозволяють застосовувати томографи з меншим магнітним полем. Однак, найчастіше для постановки точного діагнозу зображень з низкопольного томографа виявляється недостатньо і найбільш рентабельним виявляється застосування МРТ 1.5 Тесла. Варто також відзначити, що при використанні такого томографа скорочується час на отримання знімків.

В Україні ще не всі медичні установи можуть запропонувати МРТ 1.5 Тесла, тому варто уважно підійти до вибору хорошого діагностичного центру. Основні критерії вибору: сучасне обладнання, досвідчені фахівці, високий рівень обслуговування, помірні ціни.

В Олександрівському консультативно-діагностичному центрі можна пройти МРТ 1.5 Тесла.

У нашому центрі використовується ексклюзивне діагностичне обладнання для МРТ 1.5 Тесла, яке дозволяє швидко отримувати якісні знімки і здійснювати сканування всього тіла. Такий підхід дозволяє отримувати всі необхідні дані для постановки діагнозу.

МРТ 1.5 Тесла - це сучасний метод обстеження, який показує максимально високі результати ефективності.