контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ 1.5 ТЛ

МРТ 1.5 ТЛЦіль магнітно-резонансної томографії - надати лікарю максимум корисної інформації про стан здоров'я його пацієнта. Чим більше інформації дасть томограф, тим ефективніше можна вважати таку діагностику. На жаль, не кожен апарат томографії може дати саме ті дані, які необхідні в конкретному випадку. МР томографи бувають різними за зовнішнім оформленням і, звичайно ж, функціональністю. Головною характеристикою кожного томографа є напруженість магнітного поля. Чим цей показник вищий, тим корисніше буде томограф, як засіб діагностики. На сьогоднішній день найпотужнішими томографами, застосовуваними в Україні, є МРТ 1.5 Тл. Апарати з напруженістю магнітного поля 1.5 Тесла здатні досить чітко візуалізувати дрібні структури людського тіла. МРТ 1.5 Тл може застосовуватися для діагностики хвороб практично всіх органів і їх систем.

МРТ 1.5 Тл надасть результати високої точності. Саме такими томографами користуються діагностичні центри і клініки в багатьох розвинених країнах. Як показує практика, апарату з такою потужністю і точністю цілком достатньо для отримання ясної картини про здоров'я людини. Звичайно, існують і більш потужні томографи. Втім, використовуються вони найчастіше лише в дослідницьких і наукових центрах, з метою вивчення будь-яких процесів, що відбуваються в людському організмі. Тобто, якщо Вам показана магнітно-резонансна діагностика, МРТ 1.5 Тл буде найкращим варіантом з усіх можливих.

МРТ 1.5 Тл - томограф, яким користується Олександрівський центр діагностики.

Таке обладнання, як МРТ 1.5 Тл, є далеко не в кожному діагностичному центрі або клініці України. Ми використовуємо у своїй роботі дійсно ексклюзивне обладнання фірми Toshiba, якому немає рівних в нашій країні.