контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ голови

КТ головиКТ голови стала звичайним і наочним способом діагностики нервової системи людини не так давно, але вже користується величезним попитом. Існують і більш прості методи дослідження головного мозку, але сьогодні вони вже застаріли, і точність їх залишає бажати кращого. Прогрес не стоїть на місці. І сьогодні найдієвішим методом обстеження мозку є тандем ультрасучасного медичного обладнання та досвідчених висококваліфікованих фахівців. Варто відзначити, що для проходження процедури КТ голови не потрібно ніякої спеціальної підготовки, а результати дослідження будуть готові в зручному наочному вигляді вже буквально через кілька хвилин.

Процедура комп'ютерної томографії особливо актуальна у разі різних ушкоджень головного мозку людини, при головних болях, а також при підвищенні внутрішньочерепного тиску, при неврологічній або загальномозковій симптоматиці. Цей спосіб діагностики необхідний також для дослідження можливих причин порушення пам'яті, слуху, зору та інших симптомів.

Процедуру КТ голови в Києві можна пройти швидко і недорого в Олександрівському консультативно-діагностичному комплексі. Досвідчені та кваліфіковані фахівці в цій сфері за допомогою новітнього медичного обладнання досить швидко і професійно виконають точну діагностику головного мозку. В Олександрівському консультативно-діагностичному комплексі діє гнучка цінова політика та система знижок для наших клієнтів.

Пройти процедуру КТ голови Ви можете в Олександрівському консультативно-діагностичному комплексі.