контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ колінного суглоба

МРТ колінного суглобаМРТ колінного суставаМРТ (магнітно-резонансна томографія) - це дослідження внутрішніх органів і тканин людини за допомогою явища ядерного магнітного резонансу (ЯМР). Воно застосовується для того, щоб відстежити рух атомів водню. На цій підставі видається результат сканування проблемної області тіла людини.

Протягом нетривалого часу для позначення даної процедури використовувався термін «ЯМР-томографія». Але у зв'язку з негативним ставленням до події вибуху на Чорнобильській АЕС, назву скоротили до МРТ.

Дане обстеження застосовується для сканування різних частин тіла. Проводиться і МРТ колінного суглоба. Це досить проблемна ділянка для багатьох, адже неправильне або зайве навантаження на хребет може відобразитися на колінному суглобі. МРТ допоможе визначити які саме ушкодження є у Вашому випадку. Нерідко проблеми з цією зоною виникають у спортсменів, і для того, щоб призначити правильне лікування, не обійтися без МРТ колінного суглоба.

Ви можете зробити МРТ колінного суглоба в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.

За допомогою цього виду діагностики можна виявити такі часті порушення роботи колінного суглоба як ушкодження сухожиль і зв'язок, а також розрив меніска.

МРТ колінного суглоба - це досить безпечна процедура, хоча і має певні протипоказання. Серед них, наприклад, присутність в організмі сторонніх об'єктів, які мають у своєму складі метал. Це і судинні кліпси, і кардіостимулятор, а також інсулінова помпа. Тим не менш, МРТ можна проводити тим, у кого присутні зубні імплантати або брекети. Вони не магнітять, тому не впливають під час обстеження на показання томографа і самопочуття пацієнта.

МРТ колінного суглоба недорого і під контролем досвідчених фахівців Ви можете здійснити в нашому центрі.