контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ куприка

МРТ куприкаНі для кого не секрет, що для успішного лікування необхідно спочатку поставити правильний діагноз. Для його постановки в медицині сьогодні використовуються різні методи. Одним із найбільш прогресивних є МРТ. Цей метод дозволяє візуалізувати проблемну зону для розпізнавання причини болю або аномалій і постановки діагнозу.

МРТ куприка - це діагностика, яка дозволяє ефективно виявляти патологічні зміни в даній області. Застосовуючи магнітно-резонансну томографію, можна виявити запальні процеси в цій галузі, пухлини, тріщини та інші пошкодження куприка або прилеглих тканин.
МРТ куприка призначають при болях, в тому числі болях і оніміння ніг, при підозрі на тератоми, гемангіоми, для контролю росту метастаз. Якщо є необхідність в максимальній точності візуалізації, то може призначатися МРТ з контрастуванням.

Для того, щоб отримати точні результати томографії, необхідно проводити МРТ куприка в надійному діагностичному центрі, де для обстеження використовується сучасне обладнання і працюють кваліфіковані фахівці.

Якісно МРТ куприка можна зробити за доступною ціною в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.

Завдяки використанню новітнього обладнання, ми можемо гарантувати точність і безпеку проведення МРТ куприка і будь-який інший області. У нас Ви знайдете доступні ціни на обстеження, а також можливість пройти його зі знижкою. Записатися до нас можна за телефоном або безпосередньо з сайту.

Якщо Вам необхідно пройти МРТ куприка, то Ви завжди можете зробити це в нашому центрі.