контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ черевної порожнини (ціна)

Дійсно інформативне обстеження органів і тканин черевної порожнини - це МРТ черевної порожнини. Ціна його прийнятна в наш час і повністю себе виправдовує. Такий тип діагностики стає все більш затребуваним. Це не дивно, оскільки в багатьох випадках без МРТ не обійтися. Воно дає можливість отримати максимум інформації і роз'яснити суперечливі випадки. Особливо допомагає МРТ черевної порожнини (ціна його буває різною), якщо є підозра на онкологію.

МРТ черевної порожнини (ціна)Для того, щоб результати були правильними, а процедура допомогла дізнатися лікарю  якомога більше інформації, пацієнт повинен відповідально поставитися до МРТ черевної порожнини. Ціна його не найменша, тому краще заздалегідь підготуватися до МРТ. Існує ряд правил, які не можна порушувати під час правильної підготовки. Перше правило: пацієнт не повинен вживати їжу і воду мінімум за 4:00 до проведення обстеження. Повний шлунок і кишечник можуть сильно зіпсувати зображення, зроблене томографом. Деякі лікарі рекомендують не їсти за 6:00 до процедури.

Друге правило: всі газовані напої та продукти, які викликають газоутворення в шлунку, варто виключити зі свого раціону за добу до процедури МРТ черевної порожнини. Ціна процедури немаленька, а газоутворення можуть сильно зіпсувати знімки. У такому разі вони не покажуть лікарю потрібної інформації, а Вам потрібно буде робити повторно томографію. Для профілактики зайвого газоутворення можна також взяти спеціальні препарати, наприклад, активоване вугілля.

Останнє важливе правило - це зняти всі металеві предмети з себе. Рекомендується також бути в зручному одязі під час МРТ черевної порожнини. Ціна його залежить також від клініки, в яку Ви звертаєтеся.   

МРТ черевної порожнини (ціна прийнятна) за допомогою сучасного обладнання можна зробити в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.