контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ стопи

Магнітно-резонансна томографія застосовується для діагностики різних частин людського тіла. МРТ стопи - теж послуга затребувана. Така діагностика допоможе лікарю швидко визначити причину болю в цій області ноги, виявити приховані захворювання і оцінити серйозність відомих. За допомогою МРТ можна діагностувати артрит і артроз гомілковостопного суглоба, його пошкодження і деформації. Також томографія показана пацієнтам з підозрою на наявність рідини в суглобі, доброякісних і злоякісних новоутворень в кісткових і м'язових тканинах. МРТ стопи буде корисно тим, хто недавно або давно переніс травму цієї частини ноги. Така діагностика часто проводиться перед оперативним втручанням. Вона допоможе хірургу підготуватися до операції, провести її правильно і швидко.

МРТ стопи

Для МРТ стопи не потрібно спеціальної підготовки. Єдине, що потрібно від пацієнта - з'явитися в призначений час і не рухати ногою під час проведення процедури. Відмінність МРТ від звичайного рентгена полягає в тому, що томограф показує стан не тільки кісток, але також м'язових тканин і навіть кровоносних судин. Інформації, яку дає томограф, буде досить для того, щоб лікар зміг виявити всі наявні проблеми і призначити ефективне лікування. Єдиний недолік такого методу діагностики - це його чимала вартість. МРТ стопи обійдеться пацієнту не так вже дешево. Але процедура напевно буде результативною, чого не можуть гарантувати інші методи діагностики.

У Києві МРТ стопи зробити можна в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.

Наш центр - один із кращих установ, що надають послуги МРТ. Щоб зробити МРТ стопи у нас, необхідно попередньо записатися на конкретний день і конкретний час. Залишайте заявку на сайті. Ми Вам передзвонимо, щоб обговорити деталі.