контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ ноги

МРТ ногиОбстеження за допомогою магнітно-резонансного томографа проводиться для того, щоб правильно визначити стан пацієнта, знайти області запалення і ураження і призначити йому дійсно ефективне лікування. Ця процедура не просто проходить без хворобливих відчуттів, але є цілком безпечною для здоров'я людини. Діє сучасний томограф на основі роботи потужного магнітного поля і частотних радіоімпульсів, а не радіоактивного випромінювання. Вся отримана інформація обробляється за допомогою новітніх комп'ютерних програм. Однією з різновидів даного методу обстеження є МРТ ноги.

МРТ ноги проводиться у випадках, коли необхідно отримати детальне і якісне зображення структури ноги, в тому числі її кісток, хрящів, зв'язок, м'язів, сухожиль і навіть кровоносних посудину. Показаннями для призначення лікарем МРТ ноги можуть бути регулярні і досить значні болі в її області, набряки і різні запалення, падіння і різноманітні травми. Підозра на артрит, ракові пухлини, метастази і захворювання сполучних тканин і ураження різного ступеня суглобів ноги також можуть служити важливими показниками для проведення процедури МРТ ноги. Крім того, дана процедура проводиться перед хірургічним втручанням в області ноги. За допомогою чіткого зображення лікарі можуть правильно діагностувати стан людини і точно спланувати свої дії під час операції.

Досить часто МРТ ноги проводиться маленьким дітям. Воно допомагає своєчасно визначити аномалії в розвитку суглобів і м'язів, щоб скорегувати стан дитини. За допомогою такої простої, але ефективної процедури, в майбутньому можна уникнути серйозних фізичних дефектів його розвитку.

МРТ ноги із застосуванням сучасного і потужного томографа можна зробити в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.

Вартість послуг центру зазначена на сайті.