контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

КТ малого тазу з контрастуванням

КТ малого тазу з контрастуваннямМедицина розвивається величезними темпами. Постійно ведуться роботи по розробці нових ліків, методів дослідження, діагностичного та лікувального обладнання. Метод комп'ютерної томографії людського тіла був придуманий не дарма. Багаторічний досвід застосування даного діагностичного методу показує величезну корисність томографа і даних, які можна з його допомогою отримати. Томограф застосовують для виявлення порушень в органах черевної порожнини, тазу, грудної клітки, в головному і спинному мозку. Апарат допоможе діагностувати порушення цілісності та патологічні процеси в м'язових і кісткових тканинах.

Органи малого тазу обстежуються на томографі із застосуванням контрастуючих препаратів. КТ малого тазу з контрастуванням показано в тих випадках, коли є підозра про захворювання органів малого таза. Порушення цілісності тканин, запальні процеси, травматичні ушкодження, аномалії розвитку - все це покаже томограф, якщо такі проблеми є. КТ малого тазу з контрастуванням прописують ті доктора, які з якихось причин не впевнені в поставленому діагнозі. Обстеження таке проводиться після попереднього УЗД. КТ має підтвердити або спростувати наявні дані, а може навіть відкрити лікаря очі на невідомі раніше обставини. КТ малого тазу з контрастуванням буде відмінним рішенням, коли інформації недостатньо, або коли є сумніви в правдивості наявних даних. Якщо лікар порадив зробити КТ малого тазу з контрастуванням, краще дослухатися до його поради. Дослідження це, звичайно, зажадає певних фінансових вкладень. Проте, іноді обійтися без нього просто неможливо.

КТ малого тазу з контрастуванням проводить Олександрівський діагностичний центр.

Для КТ малого тазу з контрастуванням в нашому центрі використовується новітнє обладнання. Подивитися вартість і записатися на процедуру можна по телефону або безпосередньо на сайті.