контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Томографія голови

Томографія головиБагато складних захворювань можна відносно легко і швидко вилікувати, якщо виявити недугу вчасно. Тому багато людей систематично відвідують різноманітні діагностичні центри, в яких можна дізнатися про стан свого здоров'я. Багато жителів України сьогодні приймають рішення пройти таку процедуру як томографія голови, якщо з'явилися які-небудь тривожні ознаки, такі як постійні головні болі, часті запаморочення, порушення слуху, зору, пам'яті, мови і т.д.

Томографія голови - це ультрасучасний метод рентгенологічної діагностики головного мозку людини. У ході такого методу за допомогою спеціального обладнання і комп'ютера створюється чітке графічне зображення, на якому фахівець може побачити всі можливі відхилення від норми. Сьогодні томографія голови стає все більше затребуваною процедурою, адже даний метод діагностики є найбільш точним і швидким.

Якщо Вам потрібно пройти таку процедуру як комп'ютерна томографія голови, то ми Вам рекомендуємо Вам відвідати «Олександрівський консультативно - діагностичний центр».

У нашому діагностичному центрі Ви можете здійснити томографію голови за цілком демократичною вартістю. До того ж ми пропонуємо дуже привабливі знижки для наших клієнтів. Таку спеціалізовану діагностичну процедуру як томографія голови у нас проходять багато жителів столиці, а також гості з інших міст України, адже ми пропонуємо клієнтам індивідуальний підхід, високоточне обстеження і адекватні ціни.