контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Діагностика МРТ хребта

Діагностика МРТ хребтаКожна частина і кожен орган нашого тіла важливий і незамінний. Наприклад, усередині хребта знаходиться спинний мозок людини. Тому його пошкодження може викликати негативні наслідки, найстрашнішими з яких є параліч людини. Після падіння, сильного удару в спину, або у випадках виникнення непояснених болів в області спини, варто без уповільнень звернутися до лікаря. Щоб отримати найбільш точну картину про стан людини, багато лікарів воліють застосовувати діагностику МРТ хребта.

Сучасна діагностика МРТ хребта визнана найкращими світовими фахівцями одним з дійсно достовірних високотехнологічних способів огляду стану людини. Вона працює на основі ядерного магнітного резонансу, тому вона й отримала таку свою назву. Діагностика МРТ хребта застосовується, щоб оцінити його анатомічну структуру, стан його хребців, виявити вроджені аномалії розвитку хребта у маленьких дітей, оглянути хребетні диски, виявити можливі ракові пухлини і різноманітні інфекції в спинномозковому каналі. Крім цього, діагностика МРТ хребта дозволяє лікарям найбільш точно оцінити його стан після різноманітних травм і операцій. Звичайний рентген не може показати настільки точну картину, як магнітна томографія.

Діагностика МРТ хребта показана також пацієнтам, у яких є підозра на хребетні грижі, судинні мальформації, остеохондроз. Своєчасна їх діагностика дозволить медичним фахівцям скласти ефективний план лікування для досягнення позитивних результатів.

Робіть діагностику МРТ хребта з застосуванням першокласного томографа в нашому консультативному діагностичному центрі!