контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Комп'ютерна томографія мозку

Комп'ютерна томографія мозкуКомп'ютерна томографія мозку - це процедура безболісна, дуже ефективна і найбільш інформативна з усіх відомих людству способів діагностики захворювань головного мозку. На сьогоднішній день за допомогою комп'ютерних технологій можна подорожувати, не виходячи з дому, спілкуватися з рідними людьми, які проживають на іншому кінці материка, а тепер ще можна швидко і точно виявляти порушення у внутрішніх органах людського організму. Комп'ютерна томографія мозку просто незамінна в тих випадках, коли візуально визначити проблему лікаря не під силу, або у нього є вагомі сумніви в правильності своїх припущень.

Виявити наявність в мозкових тканинах новоутворень якого-небудь характеру, крововиливів, забитих місць і інших порушень комп'ютерна томографія мозку здатна за лічені хвилини. На моніторі комп'ютера лікар зможе споглядати всі наявні на даний момент в мозку проблеми, а також передумови до розвитку захворювань. Інноваційність методу діагностики, застосування суперсучасного імпортного обладнання - це головні причини високої вартості комп'ютерної томографії мозку в Україні. Тим не менш, комп'ютери і мобільні телефони теж зовсім недавно здавалися в нашій країні непомірною розкішшю, а сьогодні вони є практично у кожного. Є всі передумови до того, що через кілька років комп'ютерна томографія мозку буде такою ж звичною і доступною за ціною послугою, як звичайний рентген.

В Олександрівському консультативно-діагностичному центрі комп'ютерна томографія мозку проводиться на обладнанні, яке вважається найкращим у світі.

Якщо вам потрібна високоточна інформація про здоров'я, приходьте до нас!