контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Комп'ютерна томографія головного мозку

Комп'ютерна томографія головного мозкуКомп'ютерна томографія головного мозку - це комплекс, що складається з ультрасучасної рентгенотехніки і найновіших прогресивних методів аналізу за допомогою комп'ютерної техніки, яка необхідна для створення детальних зображень людського мозку. При різних травмах, пухлинах, внутрішніх кровотечах та інших несприятливих симптомах в області голови, у фахівців в цій медичній сфері сьогодні є відмінна можливість швидко поставити точний діагноз за допомогою сучасного медичного обладнання.

Комп'ютерна томографія головного мозку - це найефективніший, точний і швидкий спосіб діагностики і дослідження голови. Буквально за годину всіх процедур, включаючи заповнення бланків, людина зможе отримати детальну графічну інформацію про стан головного мозку, яку в деталях зможе пояснити і розшифрувати досвідчений фахівець у цій сфері.

Олександрівський консультативно-діагностичний центр надає можливість своїм клієнтам пройти таку сучасну процедуру, як комп'ютерна томографія головного мозку і досить швидко отримати точний діагноз.

Дослідження головного мозку в нашому центрі здійснюються за допомогою ексклюзивного високотехнологічного обладнання для діагностики, яке вважається кращим у всьому світі.

Комп'ютерна томографія головного мозку є однією з процедур, пройти яку в Києві Ви можете в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі.