контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Скільки коштує томографія?

Скільки коштує томографіяСкільки коштує томографія? Відповідь на це питання прагнуть для себе з'ясувати безліч пацієнтів в Києві і Україні. Ця діагностична процедура призначається лікарем тоді, коли проблема не може бути виявлена шляхом стандартного огляду та лабораторних досліджень. У таких випадках комп'ютерна томографія є практично єдиним способом точно діагностувати і призначити правильний курс лікування. На жаль, не кожен має можливість знайти швидко велику суму грошей. Тому, скільки коштує томографія, всі намагаються дізнатися заздалегідь.

Багато лікарів, як правило, радять своїм пацієнтам, де краще пройти процедуру томографії. Хворі не завжди прислухаються, намагаючись знайти діагностичний центр, який надає цю послугу подешевше. Потрібно пам'ятати, що недорога томографія - це не завжди добре. Давайте ж спробуємо розібратися, які чинники впливають на ціноутворення, і про що варто ще поцікавитися крім питання «Скільки коштує томографія?» у процесі спілкування з представником клініки.

Вартість томографічного дослідження безпосередньо залежить від його складності, а саме від органу, що потребує діагностики. Тому, скільки коштує томографія, питати безглуздо. Краще відразу цікавитися ціною діагностики конкретної частини тіла. На ціноутворення також впливає якість використовуваного для томографії обладнання. Чим сучасніше обладнання - тим краще якість знімків, тим точніше діагностика, тим вище ціна на процедуру. Рівень сервісу в клініці також може впливати на те, скільки коштує томографія. Елементарні одноразові простиральця, халати, шапочки, бахіли також коштують грошей, але при цьому їх наявність важлива, оскільки дозволяє пацієнтові відчувати себе комфортно і розслаблено.

На нашому сайті розміщено прайс-лист, що дозволяє кожному пацієнтові дізнатися, скільки коштує томографія того чи іншого органу.

Якщо розібратися самостійно не вийде - дзвоніть. Ми відповімо на всі ваші запитання.