контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Комп'ютерна томографія пазух

Комп'ютерна томографія пазухРегулярний профілактичний огляд у різних фахівців дозволить Вам тримати своє здоров'я під контролем. Якщо ж проблема вже виникла, то необхідно якомога швидше звернутися до лікаря. Він встановить точну причину наявних симптомів і призначить коректне лікування.

Багато хто страждає нежиттю, але не вважає це критичним. Зазвичай він виникає в результаті ГРВІ або застуди. Але як бути, якщо виділення з носа або інші неприємні відчуття ніяк не пов'язані з даними захворюваннями? Також може мати місце інша симптоматика: біль у пазухах, в області очей (спочатку слід виключити проблеми з очима) або головні болі. Встановити етіологію захворювання сучасна медицина може за допомогою комп'ютерної томографії пазух носа. Призначити комп'ютерну томографію пазух також можуть при пошкодженнях, підозрі на потрапляння зубного пломбувального матеріалу, поліпах, гаймориті та інших причинах.

Комп'ютерна томографія пазух - це серйозний і надійний інструмент в руках фахівця, який допомагає максимально вірно і швидко підтвердити чи спростувати діагноз.

Комп'ютерна томографія пазух в Олександрівському консультативно-діагностичному центрі - це якісна діагностика за доступною ціною.

Наші фахівці забезпечать Вам комфортне обстеження, яке допоможе Вашому лікарю призначити або продовжити курс лікування максимально вірно і ефективно. Комп'ютерну томографію пазух у нас проводять справжні професіонали своєї справи, тому Ви можете повністю розслабитися і довіритися лікарям.

Необхідна комп'ютерна томографія пазух за прийнятною ціною? Звертайтеся до нас!