контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ пухлини

МРТ пухлиниУ сучасному світі одне з найбільш страшних і широко поширених захворювань - це рак. Головна ознака його появи - це злоякісні пухлини. Сьогодні від раку помирають люди різного віку і навіть зовсім маленькі діти. З'являється він завжди несподівано, адже до цих пір так і не знайдені точні причини виникнення цього захворювання. Але один факт відомий на 100% - чим раніше виявлена пухлина, тим більше шансів хворий має на повне і абсолютне одужання. Тому, в разі виникнення перших підозр на рак, потрібно негайно зробити МРТ пухлини.

МРТ пухлини - це сучасна і ефективна процедура, яка допоможе завчасно виявити злоякісне новоутворення в різних органах і систем організму. Направлення на МРТ пухлини видає лікуючий лікар, але при бажанні цю процедуру можна пройти і самостійно в приватному Олександрівському діагностичному центрі. Ефективність даної процедури підтверджується на практиці. Дійсно, сучасний магнітно-резонансний томограф дозволяє отримати дуже чітке зображення внутрішніх органів людини. Але крім цього, МРТ пухлини дозволяє визначити її розмір, характер і інші її особливості. Така інформація має величезне значення під час складання плану лікування пацієнта.

Проводиться МРТ пухлини і для того, щоб простежити за результатами лікування. Це дозволяє вчасно його скоригувати і точно визначити, яким способом можна буде допомогти хворому. Однак результати обстеження залежать від якості використовуваного обладнання і від кваліфікації лікарів, під наглядом яких буде проводиться процедура.

Щоб отримати достовірні і точні результати МРТ пухлини, звертайтеся в наш діагностичний центр!