контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ поперекового відділу ціна

Магнітно-резонансна томографія поперекового відділу хребта дозволяє виявити грижі та інші порушення у цій галузі. Нижня частина хребта, а саме частина в районі пояса, схильна до сильних навантаженнь. Хребет в цій області рухається дуже активно. За активністю і амплітудою рухів поперековий відділ хребта програє тільки шийному. МРТ поперекового відділу, ціна якої в різних клініках буде різною, показано пацієнтам, що мучаться спинними болями. Томографія дозволить точно і швидко визначити причину цього болю. В результаті, пацієнт дуже скоро зможе приступити до лікувального процесу. МРТ поперекового відділу, ціна якого буде залежати зокрема від цінової політики установи, лікарі прописують також тим пацієнтам, які відчувають повне або часткове оніміння окремих частин тіла. Такий симптом також може вказувати на грижу або защемлення нервових закінчень. Щоб упевнитися в правильності діагнозу і, як результат, призначити правильне лікування, лікар вимагає від хворого відвідування кабінету МРТ.

МРТ поперекового відділу цінаБагато київських клінік проводять сьогодні процедуру МРТ поперекового відділу. Ціна на дану послугу, природно, в кожній клініці буде своя. Залежить вона, як правило, від ступеня новизни томографа, точності одержуваних даних, якості знімків. Високу ціну на МРТ поперекового відділу співробітники багатьох клінік виправдовують високим рівнем обслуговування. Тим не менш, ми живемо в епоху, коли хороший сервіс - не додаткова опція, а необхідна умова. Підвищувати ціну на послуги тільки за рахунок доброзичливого ставлення персоналу до клієнтів неправильно.

У нашому консультативно-діагностичному центрі Ви зможете пройти процедуру МРТ поперекового відділу. Ціна на цей вид обстеження у нас досить лояльна.

Якщо потрібно МРТ поперекового відділу (ціна прийнятна), приїжджайте до нас. Попередній запис здійснюється на сайті або по телефону.