контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

Пройти МРТ в Києві

Пройти МРТ в КиєвіБагато людей стикаються з проблемою, коли лікар не може точно визначити їх стан. Це може бути пов'язане з його недостатньою компетентністю, або з неправильно підібраним методом діагностики. Наприклад, УЗД не дозволяє отримати досить чітке зображення внутрішніх органів і їх систем. Це часто стає причинного того, що лікар не може правильно «розшифрувати» зображення і поставити грамотний діагноз. У такому випадку рекомендується пройти МРТ в Києві.

Магнітно-резонансна томографія, або просто процедура МРТ, є одним із сучасних і ефективних методів дослідження. Якщо пройти МРТ в Києві, можна отримати докладние і чітке зображення внутрішніх органів. У свою чергу, це зображення дозволить лікарю дізнатися більше важливої ​​інформації про стан пацієнта. Отже, встановити правильний діагноз буде набагато простіше. Правильний же діагноз дозволить призначити ефективне лікування, щоб нормалізувати здоров'я пацієнта.

Пройти МРТ в Києві можна відкритого і закритого типу. Відрізняються вони між собою застосовуваним томографом. За допомогою обох типів можна досліджувати практично будь-яку частину тіла. Підготовка до процедури здійснюється з урахуванням частини тіла, стан якої потрібно діагностувати. Крім того, виділяють і ряд умов, що забороняють проводити магнітно-резонансну томографію. Серед них серйозні психічні захворювання, наявність металевих імплантатів та інших чужорідних тіл в організмі людини, вагітність на ранньому терміні.

Ефективність процедури залежить від різних факторів. Перш за все, на неї впливає професіоналізм фахівців, які будуть її проводити. Тому, потрібно ретельно вибирати клініку, або діагностичний центр, в якому Ви вирішите пройти МРТ в Києві. Вартість процедури також буде залежати від цього.

У нашому центрі можна пройти МРТ в Києві і отримати якісні результати обстеження.

Наші фахівці мають великий досвід роботи, тому процедура МРТ проводиться на високому рівні!