контакты Александровского консультативно - диагностического центра

 

 

 

МРТ кісток

МРТ кістокМРТ кісток, рекомендована нашим центром, дозволяє отримати чітке зображення кісток Вашого організму. Ми застосовуємо ексклюзивне обладнання, що дозволяє гарантувати точні результати кожної проведеної томографії. Наш томограф здатний провести обстеження всього тіла, що дуже зручно для тих, кому цінний комфорт і гідна якість проведеного обстеження.

МРТ кісток проводять для діагностики пухлин кісток або м'яких тканин, виявлення змін кісткового мозку і діагностики уражень в спинному. Однак те, що Вам потрібна МРТ, зовсім не означає що Ви захворіли. Можливо, лікуючий лікар просто хоче упевнитися щодо нюансів стану Вашого здоров'я.

Хочемо зазначити, що МРТ кісток є цілком безпечною. При проведенні рекомендованої томографії, Ваш організм не піддається небезпечному випромінюванню. Не варто боятися проведення МРТ в нашому центрі, ми гарантуємо Вам спокійну обстановку під час проведення процедури, яка дозволить Вам відчувати себе цілком комфортно.

Якщо Вам потрібна оперативна МРТ кісток, наш центр напоготові виконати належне обстеження по розумно розрахованій вартості.

Протягом всієї процедури, Ви зможете продовжувати спілкування з лікарем, який буде контролювати Ваш стан. Наші фахівці всерйоз зацікавлені, щоб МРТ кісток, проведена у нас, принесла належні результати і допомогла Вашому лікуванню.

Якщо Ви хотіли б задати хвилюючі Вас питання, пов'язані з МРТ кісток, телефонуйте за запропонованими вище телефонами і ми забезпечимо Вам професійну консультацію. Не відкладайте надовго діагностування, при ранньому виявленні хвороби, вжити відповідних заходів набагато ефективніше.